Sitelog (8.x-1.0-beta3) - en to lt translation catalogue (19 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Content
lt: Turinys

en: Type
lt: Tipas

en: Comments
lt: Komentarai

en: None
lt: Joks

en: Views
lt: Vaizdai

en: History
lt: Istorija

en: Files
lt: Failai

en: Term
lt: Terminas

en: active
lt: aktyvus

en: Users
lt: Nariai

en: People
lt: Žmonės

en: More information
lt: Daugiau informacijos

en: Visitors
lt: Lankytojai

en: Top 'page not found' errors
lt: Top 'nerastas puslapis' klaidos

en: Top 'access denied' errors
lt: Top 'priėjimas uždraustas' klaidos

en: Top search phrases
lt: Labiausiai ieškomos frazės

en: Recent log messages
lt: Naujausios log žinutės
