Sitelog (8.x-1.0-beta3) - en to ta translation catalogue (17 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Type
ta: வகை

en: Comments
ta: கருத்துகள்

en: None
ta: இல்லை

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: History
ta: வரலாறு

en: Files
ta: கோப்புகள்

en: active
ta: செயலில்

en: Users
ta: பயனாளர்கள்

en: People
ta: நபர்கள்

en: More information
ta: மேலும் தகவல்கள்

en: Visitors
ta: பார்வையாளர்கள்

en: Top 'page not found' errors
ta: மேலான 'பக்கம் இல்லை' பிழைகள்

en: Top 'access denied' errors
ta: மேலான 'அனுமதி மறுப்பு' பிழைகள்

en: Top search phrases
ta: மேலான தேடல் சொற்கள்
