Sitelog (8.x-1.0-beta3) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Status
ur: حالت

en: Content
ur: متن

en: Type
ur: قِسم

en: Comments
ur: تبصرے

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Views
ur: ویوز

en: History
ur: ہسٹری

en: URL
ur: یو آر ایل
