Sitelog (8.x-1.0-beta4) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Status
ast: Estáu

en: Content
ast: Conteníu

en: Type
ast: Triba

en: Comments
ast: Comentarios

en: None
ast: Nengún

en: History
ast: Historial

en: Files
ast: Ficheros

en: active
ast: activu

en: Users
ast: Usuarios

en: People
ast: Xente
