Sitelog (8.x-1.0-beta4) - en to fi translation catalogue (22 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Status
fi: Tila

en: Content
fi: Sisältö

en: Type
fi: Tyyppi

en: Comments
fi: Kommentit

en: None
fi: Ei mitään

en: Views
fi: Näkymät

en: History
fi: Historia

en: Files
fi: Tiedostot

en: Term
fi: Termi

en: active
fi: aktiivinen

en: Users
fi: Käyttäjät

en: Accounts
fi: Tilit

en: Period
fi: Ajanjakso

en: People
fi: Käyttäjät

en: More information
fi: Lisää tietoa

en: inactive
fi: ei-aktiivinen

en: Visitors
fi: Vierailijat

en: Top 'page not found' errors
fi: Tavallisimmat 'sivua ei löydy' -virheet

en: Top 'access denied' errors
fi: Tavallisimmat 'pääsy kielletty' -virheet

en: Top search phrases
fi: Suosituimmat haut

en: Recent log messages
fi: Viimeisimmät lokimerkinnät
