Sitelog (8.x-1.0-beta4) - en to fy translation catalogue (8 entries)

en: Title
fy: Titel

en: Content
fy: Ynhâld

en: Comments
fy: Reaksjes

en: None
fy: Gjin

en: History
fy: Skiednis

en: active
fy: aktyf

en: Users
fy: Brûkers

en: Period
fy: Perioade
