Sitelog (8.x-1.0-beta5) - en to az translation catalogue (18 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Content
az: Məzmun

en: Type
az: Növ

en: Comments
az: Şərhlər

en: None
az: Yoxdur

en: Views
az: Görünüşlər

en: History
az: Tarix

en: Files
az: Fayllar

en: Term
az: Termin

en: active
az: aktiv

en: Users
az: İstifadəçilər

en: People
az: İnsan

en: More information
az: Ətraflı məlumat

en: Visitors
az: Ziyarətçilər

en: Top 'page not found' errors
az: Üst 'səhifə tapılmadı' xətaları

en: Top 'access denied' errors
az: Ən yaxşı "giriş rədd edildi" səhvləri

en: Top search phrases
az: Ən çox axtarılan ifadələr
