Sitelog (8.x-1.0-beta5) - en to fil translation catalogue (10 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Status
fil: Kalagayan

en: Content
fil: Nilalaman

en: Type
fil: Uri

en: Comments
fil: Mga puna

en: History
fil: Kasaysayan

en: Files
fil: Mga talaksan

en: active
fil: aktibo

en: Users
fil: Mga tagagamit

en: People
fil: Mga tao
