Sitelog (8.x-1.0-beta5) - en to id translation catalogue (19 entries)

en: Title
id: Judul

en: Content
id: Konten

en: Type
id: Jenis

en: Comments
id: Komentar

en: None
id: Tiada

en: Views
id: View

en: History
id: Riwayat

en: Files
id: Berkas

en: Term
id: Istilah

en: active
id: aktif

en: Users
id: Pengguna

en: Period
id: Periode

en: People
id: Orang

en: More information
id: Informasi selengkapnya

en: Visitors
id: Para pengunjung

en: Top 'page not found' errors
id: Kesalahan 'halaman tak ditemukan' terbanyak

en: Top 'access denied' errors
id: Kesalahan 'akses ditolak' terbanyak

en: Top search phrases
id: Frase pencarian terbanyak

en: Recent log messages
id: Pesan-pesan log terakhir
