Sitelog (8.x-1.0-beta5) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Status
si: තත්වය

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Type
si: වර්ගය

en: History
si: ඉතිහාසය

en: Users
si: පරිශ්‍රීලකයින්

en: People
si: පරිශ්‍රීලකයා
