Sitelog (8.x-1.0-beta6) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Type
hy: Տեսակ

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: None
hy: Ոչ մի

en: History
hy: Պատմություն

en: Files
hy: Ֆայլեր

en: active
hy: ակտիվ

en: People
hy: Մարդիկ

en: Top search phrases
hy: Ամենաշատ օգտագործված որոնման արտահայտություններ

en: Recent log messages
hy: Գրանցամատյանների վերջին հաղորդագրությունները
