Sitelog (8.x-1.0-beta6) - en to mk translation catalogue (8 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Content
mk: Содржина

en: Type
mk: Тип

en: Comments
mk: Коментари

en: Users
mk: Корисници

en: Top 'page not found' errors
mk: Најмногу грешки „Страницата не е најдена“

en: Top 'access denied' errors
mk: Најмногу грешки „Пристапот е одбиен“

en: Top search phrases
mk: Најмногу барани фрази
