Sitelog (8.x-1.0-beta6) - en to sk translation catalogue (22 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Content
sk: Obsah

en: Type
sk: Typ

en: Comments
sk: Komentáre

en: None
sk: Žiadne

en: Views
sk: Zobrazenia

en: History
sk: História

en: Files
sk: Súbory

en: Term
sk: Termín

en: active
sk: aktívny

en: Users
sk: Používatelia

en: Accounts
sk: Účty

en: People
sk: Používatelia

en: More information
sk: Viac informácií

en: inactive
sk: neaktívny

en: Others
sk: Iné

en: Visitors
sk: Návštevníci

en: Top 'page not found' errors
sk: Chyby "stránka nenájdená"

en: Top 'access denied' errors
sk: Chyby "prístup odmietnutý"

en: Top search phrases
sk: Najhľadanejšia fráza

en: Recent log messages
sk: Nedávne záznamy logu
