Sitelog (8.x-1.0-beta6) - en to ar translation catalogue (20 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Content
ar: المحتوى

en: Type
ar: النوع

en: Comments
ar: التعليقات

en: None
ar: لا شيء

en: Views
ar: الرؤى

en: History
ar: الأرشيف

en: URL
ar: العنوان URL

en: Files
ar: الملفات

en: Term
ar: المصطلح

en: active
ar: نشط

en: Users
ar: المستخدمين

en: People
ar: الأشخاص

en: More information
ar: المزيد من المعلومات

en: Visitors
ar: الزوار

en: Top 'page not found' errors
ar: أكثر أخطاء 'الصفحة غير موجودة'

en: Top 'access denied' errors
ar: أكثر أخطاء 'الوصول ممنوع'

en: Top search phrases
ar: أكثر العبارات بحثا

en: Recent log messages
ar: آخر رسائل السجل
