Sitelog (8.x-1.0-beta6) - en to cy translation catalogue (15 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Status
cy: Statws

en: Content
cy: Cynnwys

en: Type
cy: Math

en: Comments
cy: Sylwadau

en: None
cy: Dim

en: Views
cy: Gwelediadau

en: History
cy: Hanes

en: Files
cy: Ffeiliau

en: active
cy: weithredol

en: Users
cy: Defnyddwyr

en: People
cy: Pobl

en: Top 'page not found' errors
cy: Gwallau top "heb ddarganfod y dudalen"

en: Top 'access denied' errors
cy: Gwallau 'mynediad wedi ei wrthod' ar y brig

en: Top search phrases
cy: Prif ymadroddion chwilio
