Sitelog (8.x-1.0-beta6) - en to eu translation catalogue (20 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Status
eu: Egoera

en: Content
eu: Edukia

en: Type
eu: Mota

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: None
eu: Bat ere ez

en: Views
eu: Bistak

en: History
eu: Historia

en: Files
eu: Fitxategiak

en: Term
eu: Termino

en: active
eu: aktiboa

en: Users
eu: Erabiltzaileak

en: People
eu: Erabiltzaileak

en: More information
eu: Informazio gehiago

en: inactive
eu: ez-aktiboa

en: Visitors
eu: Bisitariak

en: Top 'page not found' errors
eu: Azken 'orria ez da aurkitu' erroreak

en: Top 'access denied' errors
eu: Azken 'atzipena ukatuta' erroreak

en: Top search phrases
eu: Bilaketetako esaldi nagusiak

en: Recent log messages
eu: Berriki gertatutako erregistro mezuak
