Sitelog (8.x-1.0-beta6) - en to fa translation catalogue (22 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Status
fa: وضعیت

en: Content
fa: محتوا

en: Type
fa: نوع

en: Comments
fa: دیدگاه‌ها

en: None
fa: هیچ

en: Views
fa: نماها

en: History
fa: تاریخچه

en: URL
fa: نشانی

en: Files
fa: فایل‌ها‌

en: Term
fa: واژه

en: active
fa: فعال

en: Users
fa: کاربران

en: Period
fa: دوره

en: People
fa: افراد

en: Referrals
fa: معرفی ها

en: More information
fa: اطلاعات بیشتر

en: Visitors
fa: بازدیدکنندگان

en: Top 'page not found' errors
fa: بالاترین خطاهای «صفحه پیدا نشد»

en: Top 'access denied' errors
fa: بالاترین خطای «دسترسی مجاز نیست»

en: Top search phrases
fa: عبارات بیشتر جستجو شده

en: Recent log messages
fa: جدیدترین گزارش‌ها
