Sitelog (8.x-1.0-beta6) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Content
mr: साहित्य

en: Type
mr: प्रकार

en: Comments
mr: प्रतिक्रिया

en: None
mr: काहीच नाही

en: Views
mr: याद्या

en: History
mr: इतिहास

en: Files
mr: फाईल्स

en: People
mr: लोक
