Sitemap (8.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: None
he: ללא

en: Weight
he: משקל

en: Audio
he: אודיו

en: Taxonomy settings
he: הגדרות טקסונומי

en: Page title
he: כותרת דף

en: Front page
he: דף הבית

en: Syndicate
he: סינדיקציה של תכנים

en: Front page of %sn
he: עמוד הבית של %sn

en: Blogs
he: בלוגים

en: All blogs
he: כל הבלוגים

en: Video
he: וידאו

en: Books
he: ספרים

en: Weight for @title
he: משקל ל@title
