Sitemap (8.x-1.0-beta1) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: None
hi: कोई नहीं

en: Weight
hi: मान

en: Audio
hi: आवाज

en: Taxonomy settings
hi: वर्गीकरण सेटिंग्स

en: Page title
hi: पृष्ठ का शीर्षक

en: Front page
hi: मुखपृष्ठ

en: Syndicate
hi: अभिषद

en: Blogs
hi: ब्लॉग

en: Video
hi: वीडियो

en: Books
hi: किताबें

en: Weight for @title
hi: @title के लिए वजन
