Sitemap (8.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (26 entries)

en: None
hu: Nincs

en: Weight
hu: Súly

en: Audio
hu: Hanganyag

en: Taxonomy settings
hu: Taxonómia beállításai

en: Page title
hu: Oldal címe

en: CSS settings
hu: CSS beállítások

en: Front page
hu: Címlap

en: Show front page
hu: Kezdőlap megjelenítése

en: Show active blog authors
hu: Aktív blog szerzők megmutatása

en: Show FAQ content
hu: GYIK tartalmának megjelenítése

en: RSS settings
hu: RSS beállítások

en: Include RSS links
hu: RSS hivatkozások hozzáadása

en: Syndicate
hu: Tartalommegosztás

en: Front page of %sn
hu: %sn kezdőlapja

en: Blogs
hu: Blogok

en: Community blog and recent blog authors at %sn.
hu: Közösségi blog és a legutóbbi blog szerzői %sn weboldalon.

en: All blogs
hu: Minden blog

en: Video
hu: Videó

en: Video content
hu: Videó tartalom

en: Books
hu: Könyvek

en: Sitemap
hu: Webhelytérkép

en: Show titles
hu: Címek megjelenítése

en: RSS feed for front page
hu: RSS hírfolyam a kezdőlap számára

en: Include on the right side
hu: Hozzáadás a jobb oldalon

en: Include on the left side
hu: Hozzáadás a bal oldalon

en: Weight for @title
hu: @title súlya
