Sitemap (8.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: None
it: Nessuno

en: Weight
it: Peso

en: Taxonomy settings
it: Impostazioni tassonomia

en: Page title
it: Titolo della pagina

en: Front page
it: Prima pagina

en: Syndicate
it: Scambia informazioni

en: Blogs
it: Blog

en: Books
it: Book

en: Show vocabulary description
it: Mostra la descrizione del vocabolario

en: Weight for @title
it: Peso per @title
