Sitemap (8.x-1.0-beta1) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Audio
kn: ಆಡಿಯೋ

en: Front page
kn: ಮುಖ ಪುಟ

en: Blogs
kn: ಬ್ಲಾಗ್ ಗಳು

en: Video
kn: ವೀಡಿಯೋ

en: Books
kn: ಪುಸ್ತಕಗಳು
