Sitemap (8.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (21 entries)

en: None
lt: Joks

en: Weight
lt: Svoris

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Front page
lt: Pirmas puslapis

en: Show front page
lt: Rodyti pirmą puslapį

en: Show active blog authors
lt: Rodyti aktyvius tinklaraščių autorius

en: When enabled, this option will show the 10 most active blog authors.
lt: Kai įjungta, šis pasirinkimas rodys 10 labiausiai aktyvius tinklaraščių autorius.

en: Show FAQ content
lt: Rodyti DUK turinį

en: Show books expanded
lt: Knygas rodyti išskleistas

en: RSS settings
lt: RSS nustatymai

en: Include RSS links
lt: Įtraukti RSS nuorodas

en: Syndicate
lt: Sindikacija

en: Front page of %sn
lt: %sn pirmas puslapis

en: Blogs
lt: Tinklaraščiai

en: Community blog and recent blog authors at %sn.
lt: %sn autoriaus bendruomenės tinklaraštis ir naujausias tinklaraštis

en: All blogs
lt: Visi tinklaraščiai

en: Audio content
lt: Audio turinys

en: Video content
lt: Video turinys

en: Books
lt: Knygos

en: Books at %sn.
lt: %sn knygos.

en: Weight for @title
lt: @title svoris
