Sitemap (8.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (25 entries)

en: None
sk: Žiadne

en: Weight
sk: Váha

en: Page title
sk: Názov stránky

en: CSS settings
sk: CSS nastavenia

en: Front page
sk: Titulná stránka

en: Show front page
sk: Zobraziť titulnú stránku

en: Show active blog authors
sk: Zobraziť aktívnych autorov bogu

en: When enabled, this option will show the 10 most active blog authors.
sk: Ak je zaškrtnuté, zobrazí sa 10 najaktívnejších autorov blogu.

en: Show FAQ content
sk: Zobraziť obsah FAQ

en: Show books expanded
sk: Zobraziť knihy roztvorené

en: When enabled, this option will show all children pages for each book.
sk: Ak je zaškrtnuté, zobrazia sa všetky zviazané stránky každej knihy.

en: When enabled, this option will show the number of nodes in each taxonomy term.
sk: Ak je zaškrtnuté, zobrazí sa počet uzlov priradených termínu taxonómie.

en: RSS settings
sk: Nastaveniea RSS

en: Include RSS links
sk: Zahrnúť odkazy RSS

en: Syndicate
sk: Syndikovať

en: Front page of %sn
sk: Titulná stránka %sn

en: Blogs
sk: Blogy

en: Community blog and recent blog authors at %sn.
sk: Blog komunity a blogy najaktívnejších autorov na %sn.

en: All blogs
sk: Všetky blogy

en: Audio content
sk: Audionahrávka

en: Video content
sk: Videonahrávka

en: Books
sk: Knihy

en: Books at %sn.
sk: Knihy na %sn.

en: Sitemap
sk: Mapa stránky

en: Weight for @title
sk: Váha pre @title
