Sitemap (8.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (35 entries)

en: None
uk: Немає

en: Weight
uk: Вага

en: Audio
uk: Звук

en: Taxonomy settings
uk: Налаштування таксономії

en: Page title
uk: Заголовок сторінки

en: CSS settings
uk: Налаштування CSS

en: Front page
uk: Головна сторінка

en: Show front page
uk: Показувати головну сторінку

en: Show active blog authors
uk: Показувати активних авторів блогів

en: When enabled, this option will show the 10 most active blog authors.
uk: Якщо увімкнене, ця опція буде відображати 10 найбільш активних авторів блоґів.

en: Show FAQ content
uk: Показувати вміст FAQ

en: Show books expanded
uk: Показувати книги в розгорнутому вигляді

en: When enabled, this option will show all children pages for each book.
uk: Якщо увімкнено, будуть показуватися всі дочірні сторінки кожної книги.

en: When enabled, this option will show the number of nodes in each taxonomy term.
uk: Коли увімкнено, буде показуватися кількість матеріалів для кожного терміна таксономії.

en: RSS settings
uk: Налаштування RSS

en: Include RSS links
uk: Додавати посилання RSS потоків

en: Syndicate
uk: Збір новин

en: Front page of %sn
uk: Головна сторінка %sn

en: Blogs
uk: Блоґи

en: Community blog and recent blog authors at %sn.
uk: Блоґ спільноти та останні блоґи авторів на сайті %sn.

en: All blogs
uk: Всі блоґи

en: Audio content
uk: Аудіо матеріал

en: Video
uk: Відео

en: Video content
uk: Відео матеріал

en: Books
uk: Книги

en: Books at %sn.
uk: Книги для %sn.

en: Sitemap
uk: Мапа сайту

en: Show titles
uk: Показувати заголовки

en: RSS feed for front page
uk: RSS потік для головної сторінки

en: Link to a content RSS feed
uk: Це посилання на RSS стрічку матеріалів

en: Link to a comment RSS feed
uk: Це посилання на RSS стрічку коментарів

en: Legend:
uk: Легенда:

en: Weight for @title
uk: Вага для @title

en: <a href="@url">@name's blog</a> (@num_items)
uk: <a href="@url">Блоґ користувача @name</a> (@num_items)

en: Sitemap settings
uk: Налаштування мапи сайту
