Sitemap (8.x-1.3) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: None
ast: Nengún

en: Weight
ast: Pesu

en: Settings
ast: Preferencies

en: View
ast: Vista

en: Page title
ast: Títulu de la páxina

en: Front page
ast: Páxina d'entamu

en: Books
ast: Llibros

en: Menu settings
ast: Preferenciés del menú
