Sitemap (8.x-1.3) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: None
eu: Bat ere ez

en: Weight
eu: Pisua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: View
eu: Bista

en: Page title
eu: Orriaren izenburua

en: Front page
eu: Azaleko orria

en: Show front page
eu: Atariko orria erakutsi

en: Show books expanded
eu: Liburuak zabalduta erakutsi

en: RSS settings
eu: RSS ezarpenak

en: Syndicate
eu: Sindikatu

en: Books
eu: Liburuak

en: Menu settings
eu: Menu ezarpenak

en: Sitemap
eu: Gunearen mapa

en: Book settings
eu: Liburu ezarpenak
