Sitemap (8.x-1.5) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: None
nn: Ingen

en: Weight
nn: Vekt

en: Settings
nn: Innstillingar

en: View
nn: Sjå på

en: Front page
nn: Framside

en: Syndicate
nn: Abonner på denne sida

en: Books
nn: Bøker

en: Menu settings
nn: Menyval
