Sitemap (8.x-2.0-alpha2) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Save configuration
is: Goym samanseting

en: Enabled
is: Virkjað

en: Message
is: Boð

en: Weight
is: Vekt

en: Settings
is: Setingar

en: View
is: Vís

en: Page title
is: Yvirskrift á síðu

en: Front page
is: Forsíða

en: Syndicate
is: RSS

en: Menu name
is: Navn á valmynd

en: Weight for @title
is: Vekt hjá @title
