Sitemap (8.x-2.0-beta1) - en to ku translation catalogue (13 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Message
ku: پەیام

en: Weight
ku: سەنگ

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: View
ku: پیشاندان

en: Page title
ku: ناونیشانی په‌ڕه‌

en: Vocabulary
ku: وشەگەل

en: Front page
ku: پەڕەی سەرەتا

en: Menu name
ku: ناوی لیسته‌

en: Weight for @title
ku: سەنگ بۆ @title
