Sitemap (8.x-2.0-beta2) - en to ja translation catalogue (21 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Message
ja: メッセージ

en: Weight
ja: ウェイト

en: Settings
ja: 設定

en: View
ja: ビュー

en: Page title
ja: ページのタイトル

en: Vocabulary
ja: ボキャブラリー

en: Front page
ja: フロントページ

en: Syndicate
ja: 配信

en: Plugins
ja: プラグイン

en: Sitemap
ja: サイトマップ

en: Menu name
ja: メニューの名前

en: Plugin settings
ja: プラグイン設定

en: Show description
ja: 説明を表示

en: Weight for @title
ja: @title のウェイト

en: Menu description
ja: メニューの説明

en: Control what should be displayed on the sitemap.
ja: サイトマップがどう表示されるか制御します。

en: Include sitemap CSS file
ja: サイトマップCSSファイルを含める

en: Select this box if you wish to load the CSS file included with the module. To learn how to override or specify the CSS at the theme level, visit the @documentation_page.
ja: もしこのモジュールに含まれるCSSファイルを読み込みたければ、このボックスを選択してください。テーマレベルでCSSをどう上書きするか、指定するか学ぶには、@documentation_page を訪れてください。
