Sitemap (8.x-2.0-beta5) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Message
ne: सन्देश

en: Weight
ne: वजन

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: View
ne: दृश्य

en: Page title
ne: पृष्ठको शीर्षक

en: Front page
ne: मुख्य पृष्ठ

en: Menu name
ne: मेनुको नाम
