Sitemap (8.x-2.0-beta7) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Message
ast: Mensax

en: Weight
ast: Pesu

en: Settings
ast: Preferencies

en: View
ast: Vista

en: Path
ast: Camín

en: Page title
ast: Títulu de la páxina

en: Vocabulary
ast: Vocabulariu

en: Front page
ast: Páxina d'entamu
