Sitemap (8.x-2.0-beta7) - en to sq translation catalogue (14 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Message
sq: Mesazhi

en: Weight
sq: Pesha

en: Settings
sq: Rregullimet

en: View
sq: Shfaq

en: Path
sq: Pozicioni

en: Page title
sq: Titulli i faqes

en: Vocabulary
sq: Fjalori

en: Menu name
sq: Emri i menusë

en: Administer vocabularies and terms
sq: Administro fjalorët dhe termet

en: Weight for @title
sq: Pesha për @title
