Sitemap (8.x-2.0-beta8) - en to dz translation catalogue (11 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Save configuration
dz: རིམ་སྒྲིག་དེ་ སྲུངས་བཞག་འབད།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: View
dz: སྟོན་

en: Page title
dz: ཤོག་ལེབ་ཀྱི་མགོ་མིང་།

en: RSS
dz: ཨཱར་ཨེསི་ཨེསི།

en: Syndicate
dz: མཉམ་རུབ་ཚོགས་པ།
