Sitemap (8.x-2.0-beta8) - en to eo translation catalogue (14 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Weight
eo: Pezo

en: Settings
eo: Agordoj

en: View
eo: Vidu

en: Path
eo: Vojo

en: Page title
eo: Paĝa titolo

en: RSS
eo: RSS-fluo

en: Front page
eo: Ĉefpaĝo

en: Syndicate
eo: Abonrilatu

en: Menu name
eo: Nomo de menuo
