Sitemap (8.x-2.0-beta8) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Message
pa: ਸੰਦੇਸ਼

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Page title
pa: ਪੇਜ਼ ਟਾਈਟਲ
