Sitemap (8.x-2.0-beta8) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Save configuration
si: සැකැස්ම සුරක්ෂිතකරන්න

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Front page
si: මුල් පිටුව
