Sitemap (8.x-2.0-beta8) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Message
sl: Sporočilo

en: Weight
sl: Teža

en: Settings
sl: Nastavitve

en: View
sl: Prikaži

en: Path
sl: Pot

en: Page title
sl: Naslov strani

en: Vocabulary
sl: Besedišče

en: Front page
sl: Vstopna stran

en: Menu name
sl: Ime menija
