Sitemap (8.x-2.0-beta8) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Save configuration
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Message
ur: پیغام

en: Weight
ur: وزن

en: Settings
ur: ترتیبات

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Path
ur: پاتھ

en: Front page
ur: سرورق
