Sitemap (8.x-2.0-beta9) - en to et translation catalogue (25 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Message
et: Teade

en: Weight
et: Kaal

en: Settings
et: Seaded

en: View
et: Kuva

en: Path
et: Tee

en: Feed URL
et: Voo link

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: RSS
et: RSS vood

en: Vocabulary
et: Sõnastik

en: Page Title
et: Lehe Pealkiri (Title)

en: Front page
et: Avaleht

en: Syndicate
et: Uudisvoog

en: Plugins
et: Pluginad

en: Sitemap
et: Sisukaart

en: Menu name
et: Menüü nimi

en: Plugin settings
et: Plugina seaded

en: Show description
et: Näita kirjeldust

en: Administer vocabularies and terms
et: Sõnastike ja terminite haldamine

en: Weight for @title
et: @title kaal

en: Menu description
et: Menüü kirjeldus

en: Plugin ID
et: Plugina ID
