Sitemap (8.x-2.0-beta9) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Title
de: Titel

en: Disabled
de: Abgschaltet

en: Enabled
de: Ygschaltet

en: Vocabulary
de: Vokabular

en: Front page
de: Ystigssyte
