Sitemap (8.x-2.0-beta9) - en to hi translation catalogue (19 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Save configuration
hi: नये संरुप को संरक्षित करें।

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Message
hi: संदेश

en: Weight
hi: मान

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: View
hi: देखें

en: Path
hi: मार्ग

en: Page title
hi: पृष्ठ का शीर्षक

en: RSS
hi: आरएसएस

en: Vocabulary
hi: शब्दावली

en: Page Title
hi: पृष्ठ का शीर्षक

en: Front page
hi: मुखपृष्ठ

en: Syndicate
hi: अभिषद

en: Plugin
hi: प्लगइन

en: Plugins
hi: प्लगिन्स

en: Menu name
hi: मेनू नाम

en: Weight for @title
hi: @title के लिए वजन
