Sitemap (8.x-2.0-rc1) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Title
is: Titill

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Message
is: Skilaboð

en: Weight
is: Vægi

en: Settings
is: Stillingar

en: View
is: Skoða

en: Path
is: Slóð

en: Page title
is: Titill síðu

en: Vocabulary
is: Orðaforði

en: Front page
is: Forsíða

en: Menu name
is: Nafn á valmynd
