Sitemap (8.x-2.1) - en to cy translation catalogue (14 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Save configuration
cy: Cadw ffurfweddiad

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Message
cy: Neges

en: Weight
cy: Pwysau

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: View
cy: Gweld

en: Path
cy: Llwybr

en: Page title
cy: Pennawd y dudalen

en: Vocabulary
cy: Geirfa

en: Front page
cy: Tudalen flaen

en: Syndicate
cy: Cynghrair

en: Menu name
cy: Enw'r dewislen
