Sitemap (8.x-2.1) - en to fy translation catalogue (6 entries)

en: Title
fy: Titel

en: Save configuration
fy: Ynstellings bewarje

en: Message
fy: Berjocht

en: Settings
fy: Ynstellings

en: View
fy: Besjen

en: Front page
fy: Foarplaat
