Sitemap (8.x-2.1) - en to hy translation catalogue (14 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: View
hy: Դիտել

en: Path
hy: Ուղի

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: Vocabulary
hy: Բառարան

en: Front page
hy: Առջևի էջ

en: Menu name
hy: Մենյուի անուն

en: Weight for @title
hy: @title -ի կշիռը
