Sitemap (8.x-2.1) - en to lt translation catalogue (21 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Message
lt: Žinutė

en: Weight
lt: Svoris

en: Settings
lt: Nustatymai

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Path
lt: Kelias

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Vocabulary
lt: Žodynas

en: Page Title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Front page
lt: Pirmas puslapis

en: Syndicate
lt: Sindikacija

en: Front page of %sn
lt: %sn pirmas puslapis

en: Plugin
lt: Įskiepis

en: Plugins
lt: Įskiepiai

en: Menu name
lt: Meniu pavadinimas

en: Administer vocabularies and terms
lt: Administruoti žodynus ir terminus

en: Weight for @title
lt: @title svoris

en: Plugin ID
lt: Įskiepio ID
