Sitemap (8.x-2.1) - en to pt translation catalogue (28 entries)

en: Title
pt: Título

en: Save configuration
pt: Guardar configuração

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Ativado

en: Message
pt: Mensagem

en: Weight
pt: Peso

en: Settings
pt: Definições

en: View
pt: Mostrar

en: Page title
pt: Título da página

en: Vocabulary
pt: Vocabulário

en: Page Title
pt: Título da Página

en: Front page
pt: Página principal

en: Syndicate
pt: Sindicalizar

en: Front page of %sn
pt: Página inicial de %sn

en: Plugins
pt: Extensões

en: Sitemap
pt: Mapa do Site

en: Menu name
pt: Nome do menu

en: Plugin settings
pt: Configurações de plugin

en: Show description
pt: Mostrar descrição

en: Provider name
pt: Nome do fornecedor

en: Menu depth
pt: Profundidade do menu

en: Administer vocabularies and terms
pt: Administrar vocabulários e termos

en: Weight for @title
pt: Peso para @title

en: Menu description
pt: Descrição do menu

en: Plugin ID
pt: ID do plugin

en: Number of levels to display
pt: Número de níveis a mostrar

en: This maximum number includes the initial level.
pt: Este número máximo inclui o nível inicial.

en: Administer menus and menu links
pt: Administrar menus e links de menu
